Dělník ve výrobě stavebních hmot, řidič vzv
ČEBÍN

Co budete dělat:

  • Výroba a balení mokrých maltových směsí
  • Obsluha a kontrola provozu míchacích zařízení
  • Provádění vnějších ošetření a čištění i běžné údržby linky
  • Řešení rutinních poruch vzniklých na směně
  • Spolupráce na odstranění poruch s údržbou závodu
  • Nakládka vyrobeného zboží VZV

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Dobrý zdravotní stav, pečlivost, smysl pro pořádek
  • Výuční list

Nabízíme:

  • Zajímavou a rpznorodou práci
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
  • Možnost profesního růstu
  • Širokou paletu benefitů - 13. plat, příspěvek na dovolenou až 10 800,- Kč ročně, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, penzijní připojištění, příspěvek na zdraví podporující služby a produkty, zaměstnanecké výhody nákupu vlastních výrobních produktů
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelské prostředí, pomoc a sobní přístup při zapracování

Místo výkonu práce: Čebín/ okres Brno - venkov

Nástup dle vzájemné dohody

Zaujali jsme Vás?

Případné dotazy Vám zodpoví pan Pavel Doležal - telefonní číslo 724 003 178, e-mail pavel.dolezal@cemix.cz.