Dělník ve výrobě
LODĚNICE

Co budete dělat:

  • Manipulace se zbožím pomocí VZV
  • Obsluha a seřizování automatické pytlovací a paletovací linky
  • Ranní kontrola linky dle kontrolního listu
  • V případě potřeby, zajištění čistoty a pořádku ve výrobě
  • Provádění vnějšího ošetření a čištění vč. běžné údržby zařízení
  • Spolupráce s údržbou závodu při vzniklých poruchách

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve čtyř směnném provozu (v době hlavní sezóny)
  • Dobrý zdravotní stav, pečlivost, smysl pro pořádek
  • Zkušenost na VZV

Co se k tomu bude hodit:

  • SOU – výuční list
  • Fyzická kondice bez zdravotních omezení
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Nástup dle dohody, možno ihned

Co Vám nabízíme:

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dovolenou 6.000 Kč
  • Garance každoročního růstu mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Pomoc a osobní přístup nejen při zapracování
  • Slevy na firemní výrobky

Místo výkonu práce: Loděnice

Zaujali jsme Vás? Pošlete životopis v na e-mail jitka.veliskova@cemix.cz.