manažer kvality
Loděnice

Vaším úkolem bude:

  • Nastavovat jednotná pravidla pro vstupní a výstupní kontrolu kvality surovin a výrobků ve výrobních závodech v České republice a Slovenské republice
  • Dohlížet na dodržování nastaveného plánu zkoušek, vyhodnocovat nesrovnalosti v kvalitě vycházející z interních/externích auditů a technických reklamací a navrhovat nápravná opatření

  • Aktivně se zapojovat do úprav receptur v součinnosti s oddělením vývoje a PM

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v oboru min. 2 roky
  • Znalost laboratorních postupů souvisejících s měřením kvality produktů
  • Orientaci v odpovídajících normách a zařízeních
  • Komunikativní znalost AJ

  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k zadané práci

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
  • Zaměstnanecké benefity – 13. plat, příspěvek na dovolenou 6 000,- Kč ročně, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, penzijní připojištění, příspěvek na zdraví podporující služby a produkty, zaměstnanecké výhody nákupu vlastních výrobních produktů

  • Přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

Nástup dle vzájemné dohody

Zaujali jsme Vás?

Pošlete nám svůj životopis v českém jazyce na e-mail jitka.veliskova@cemix.cz

tel. 739 681 409

Více o nás na www.cemix.cz